Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
4.VI.2015link
Do Heroes Online kilka dni temu dodano prawdopodobnie największą nowość od startu gry... i jest spora szansa, że nawet jej nie zobaczycie. Dodano bowiem "prowincje gildii", czyli nowe mapy z własnymi zadaniami, budynkami, siedliskami stworzeń oraz nową mechaniką ekspedycji (wraz z nowym rodzajem zasobów). Problem w tym, że te prowincje są dostępne jedynie dla gildii - i to nie byle jakich. Aby w ogóle się dostać do swojej prowincji gildia musi "zapłacić" za portal do niej m.in. prawie 100 000 kryształów (oraz duże ilości pozostałych zasobów). Jeśli więc gracz nie należy do aktywnej i pełnej (50 członków) gildii lub zwyczajnie woli grać samemu, to życzę powodzenia w zbieraniu zasobów. Albo w czekaniu na to, aby twórcy wywiązali się ze swoich zapowiedzi i dodali nowe frakcje do gry.
Strona Heroes Online: http://cla.heroes-online.com/
EDIT: film twórców z BlueByte, opisujący nowości:
Acid Dragon
Wasze komentarze (1)
4 cze - 22:50

Kammer
Z tego, co widzę, to Ubi przeniosło tu patent z HK, gdzie to do zdobycia Łzy Ashy (która, notabene, dawała możliwość zwycięstwa...gildiom!) również potrzebna była ogromna ilość zasobów, jeśli dobrze pamiętam: po 500 drewna i rudy i po 224 (pamiętam dokładnie :D) rzadkich. Potem siedziało się dwa tygodnie i modliło się, by tego nie stracić. I by mroczniaki tego nie skradły...

Czyli ponownie płacimy ogrom zasobów dla, hehe, Większego Dobra.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt