Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Na blogu HO pojawiła się druga część pytań i odpowiedzi twórców na temat gry. Zainteresowanym zalecam przeczytać całość, a w Grocie skrót najważniejszych informacji:

 • W grze będą 3 rankingi graczy - uporządkowane według: (1)liczby stoczonych bitew w ciągu 24h, (2)całkowitej siły armii bohatera oraz (3)zdobytego doświadczenia na poziomie Smoczego Rycerza. Bycie wśród 10 najlepszych w dowolnym rankingu da dostęp do specjalnych "ofert" (przedmiotów) niedostępnych dla reszty graczy.
 • Technicznie można mieć wielu bohaterów na jednym koncie, ale za "ponadlimitowych" będzie trzeba zapłacić. Limit nie został jeszcze sprecyzowany.
 • W grze występować będą zestawy artefaktów. Jednocześnie nie będzie można tworzyć własnych artefaktów lub ich ulepszać.
 • Co jakiś czas podczas gry pojawiać się będą "eventy", czyli różne specjalne zdarzenia wpływające na rozgrywkę - od niewielkich bonusów, aż po całe zestawy dodatkowych questów do wykonania.
 • Kluczowe walki będą zawieraly wrogich bohaterów i/lub bossów.

 • Pierwszą część FAQ opisywaliśmy tutaj.
  Acid Dragon
  Wasze komentarze (0)
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt