Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

"Polska serią Heroes stała, stoi i stać będzie." - tak zaczyna się artykuł będący "tematem z okładki" w nowym, lipcowym numerze CD-Action, a jest nim zapowiedź nadchodzącej gry Heroes Online. Nie zabrakło tu kilku szczegółów dotąd nieujawnionych publicznie - np. ogólnego opisu korzyści dostępnych dla graczy decydujących się wydać w grze prawdziwe pieniądze (w skrócie - są pomocne, ale absolutnie niekonieczne do wygranej). Przy okazji przypominam, że można się zarejestrować do wzięcia udziału w beta-testach gry na stronie www.heroes-online.com, a jeśli będziecie mieć szczęście, być może weźmiecie też udział w już trwających "technicznych" testach.
W CDA znajdziecie też nieco spóźnioną recenzję Heroes VI Shades of Darkness. Gra w skali akademickiej została oceniona na ocenę dobrą (7+/10), choć autor podsumowuje recenzję słowami: "(...) patrząc całościowo, Cienie mroku to najlepsze, co szósta część Hirołsów ma do zaoferowania." Cena magazynu - 15,99 zł.
Acid Dragon
Wasze komentarze (1)
3 lip - 16:32

Alamar
Zapowiedź HO napisana na podstawie tylko pierwszej mapki i to tylko dla jednej frakcji.
Recenzja 50SoP również napisana tak, jakby autor zagrał tylko w pierwszą mapkę kampanii Lochu, a mimo to wystawił ocenę dla całej gry.
Gratulacje :P
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt