Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Heores Online ruszyło w fazę beta-testów! technicznych testów. Po pierwszym etapie, dostępnym tylko dla garstki szczęśliwców, ruszył etap drugi, w którym udział bierze wielu graczy, którzy wcześniej zapisali się na stronie http://en.heroes-online.com (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś, to teraz byłby dobry moment, aby to nadrobić ;). Jeśli ktoś już kod otrzymał, to zapraszam tutaj.

Jednocześnie chciałbym przypomnieć niektórym fanom i redaktorom, że pod groźbą pociągnięcia do odpowiedzialności prawnej, zgodnie z zaakceptowaną przez każdego testera umową NDA niedozwolone jest publikowanie (na stronach lub forach) jakichkolwiek screenshotów, a nawet informacji z wersji Beta testowej, chyba, że zostały już upublicznione przez twórców.

To, co mogę powiedzieć (i co widać z pokazanych już materiałów) to fakt, że ogromnym plusem gry jest jej oprawa graficzna. Zwłaszcza w późniejszych prowincjach (czytaj: mapach kampanii) widoki są nawet ładniejsze od tych w Heroes VI. Jak na grę flashową, to jest to fenomen. Sama rozgrywka zaś zawiera w sobie liczne elementy Heroes of Might and Magic i choć nie jest (jeszcze) doskonała, to powinna zainteresować wielu weteranów wojen w Ashanie.

EDIT: Zgodnie ze słowami przedstawiciela Blue Byte to jeszcze nie faza zamkniętych beta-testów, ale testów technicznych, mających na celu głównie sprawdzenie działania serwera.
Acid Dragon
Wasze komentarze (12)
21 maj - 12:31

Dark Dragon
Damn... Nic nie przyszło na maila :(
21 maj - 12:45

kuackillah
mi tez a z 3 maili rejestrowałem hehe
21 maj - 13:06

Acid Dragon
Na razie beta-testy mają charakter zamknięty, czyli o tym kto się załapie decyduje aktualny układ gwiazd i planet (czytaj: Ubisoft). Gdy przejdą w fazę otwartą, to zapewne klucze dostaną wszyscy, którzy się zapisali.
21 maj - 15:43

Alchemik
Chciałbym zapytać czy oprawa graficzna będzie zbliżona do Heroes VI czy do Heroes V?
21 maj - 15:51

Hayven
Raczej do Heroes VI, choć będzie osadzone w czasach H5, sądząc po imionach postaci :P
21 maj - 15:57

Hayven
Aaaaa nie, jednak grafika będzie raczej połączeniem H5 i H6 ze wskazaniem na to pierwsze :D
21 maj - 18:05

Bluearga
Zapisałam się, zobaczy się czy coś dostanę. Zwykle to mam takiego pecha, że dostaje beta-keye do gier które mnie nie interesują xD

mam trochę mieszane uczucia co do tego nowego dziecka Ubi, Heroes Online(to z miastami z 3 w grafice 3D) jakoś bardziej do mnie przemówiło i szkoda, że zostało to zamknięte :<
21 maj - 20:01

Acid Dragon
Oprawa graficzna jeśli chodzi o mapę przygody będzie właściwie niemalże autorska - nie przypominam sobie takich widoków ani z H6, ani z H5. No może są trochę stylizowane na H6. Postacie zaś i niektóre przedmioty to mix grafik z H5 i H6 - nawet wewnątrz jednej frakcji występują jednostki z obu gier.
21 maj - 20:48

Karule
Policja już jedzie do domu Acida D. w celu aresztowania. Znanemu działaczowi polskiej sceny M&M zostały postawione zarzuty związane ze złamaniem umowy NDA. W newsie opublikowanym na portalu "Kwasowa Grota" zostało zawarte zbyt wiele informacji o grze M&M: Heroes Online. Oskarżonemu grozi 29480214217402174 lat więzienia.

Policja już do Ciebie jedzie.
21 maj - 21:50

Wikist
A ile trzeba mieć lat (minimalnie) żeby rejestracja była udana?
21 maj - 23:17

Acid Dragon
Jak mówi umowa NDA, aby wziąć udział w beta-testach zgodnie z prawem należy być pełnoletnim (18) LUB mieć powyżej 14 lat i uzyskać zgodę swojego rodzica lub opiekuna, który powinien zapoznać się z umową i wysłać swoją zgodę na adres: account.support@heroes-online.com . Dalej jest jednak zapis, że nawet jeśli Ubisoft nie otrzyma od rodzica/opiekuna takiego listu, to i tak jest on odpowiedzialny za ewentualnie działania swojego dziecka, które zgodzi się zaakceptować umowę.
28 maj - 18:44

kuackillah
hehe dostałem już kodzik ;) bedzie grane teraz, DoC i Heroes Online ;)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt