Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Autorzy nadchodzącej gry Heroes Online na swym blogu zamieścili nowy artykuł, który przekonuje, że będzie to "prawdziwa gra Heroes", gdyż ma zawierać wszystkie najbardziej charakterystyczne dla serii elementy - rozwój bohatera, walki w trybie turowym, odkrywanie mapy, miasta i inne. Przypomnijmy też najważniejszą różnicę - po raz pierwszy poruszanie się po mapie ma odbywać się w czasie rzeczywistym.

W artykule pojawia się również tło fabularne gry - akcja ma miejsce niedługo po trzecim zaćmieniu (które nastąpiło w 717 RSS, a więc 150 lat po akcji Heroes VI) i dotyczy czasu, w którym Smoczy Rycerze naciskają na armie Przystani i Nekropolii, by rozwiązały swoje konflikty graniczne. Dodajmy, że na screenach przewija się czasem postać o imieniu Vittorio, która choć epizodycznie, to pojawiła się już w historii - w oddzielnym scenariuszu z Heroes V pt. "Smoczy Rycerz". Tam dowiedzieliśmy się, że po zakończeniu działań wojennych Smoczy Rycerze szukali nowych "rekrutów", by uzupełnić swe szeregi, a Vittorio był właśnie jednym z kandydatów. Twórcy ponadto powiedzieli, że w grze spotkamy skądinąd już znajome postacie - m.in. Belketha i Sandro.

Niedługo autorzy mają odpowiedzieć na pytania fanów. Na jedno, zadane przez Kwasową Grotę, wstępną odpowiedź już mamy - w grze w przyszłości pojawi się więcej frakcji, więc nie zostaniemy tylko z Przystanią i Nekropolią na zawsze.

PS. Przypominamy, że dziś jest ostatni dzień nadsyłania prac na konkurs "Ewolucja Ashanu"!
Acid Dragon
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt