Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Autorzy na blogu HO opublikowali pierwszą część odpowiedzi na najczęściej zadawane przez fanów pytania. Nie polecam tym razem czytać całości. Pomijając odpowiedzi w stylu "będzie kiedy będzie" (to o dacie beta-testów), oto skrót informacji:

 • Docelowo pojawi się wersja polska gry, lecz beta będzie tylko po angielsku.
 • Od czasu do czasu do gry będą dołączane nowe frakcje.
 • W związku z czasem rzeczywistym poruszania się po mapie w grze zaistnieje "system witalności", czyli po prostu stan zmęczenia bohatera i oddziałów. Zapewne raz dziennie trzeba będzie dać oddziałom odpocząć.
 • Gra ma być pozbawiona elementów "pay-to-win" (czyli takich, w których gracze z płatnymi kontami będą wygrywać z grającymi za darmo, jak w Heroes Kingdoms)
 • Tryb walki "gracz kontra gracz" jest w planach, ale nie będzie go w dniu premiery
 • Będzie za to możliwość stoczenia walki wspólnie z drugim graczem po naszej stronie, co jest chyba największą wyjawioną dotąd nowością.
  Acid Dragon
  Wasze komentarze (5)
  10 kwi - 14:06

  XaRRo
  Walki wspólnie z innym graczem, PVP 2vs2 i 3vs3 - to już było na LordsWM.
  10 kwi - 16:12

  Xelacient
  Rzeczywiście intrygujące zdanie, ale czy są jeszcze jakieś dane sugerujące czy chodzi o tutaj raczej o dwóch graczy łączących siły, by pokonać jakiegoś bossa, czy raczej mówimy o walce dwóch na dwóch (tudzież dwóch na jednego)?

  W sumie obie opcje są interesujące.
  10 kwi - 16:32

  Acid Dragon
  linijkę wyżej napisałem wszak
  "Tryb walki "gracz kontra gracz" jest w planach, ale nie będzie go w dniu premiery"

  Czyli gracze połączą siły, ale przeciw grze/komputerowi. Nie będzie żadnych walk przeciwko drugiemu graczowi lub graczom - przynajmniej na razie.
  10 kwi - 18:36

  Xelacient
  No i właśnie to mnie zastanowiło, skoro z początku nie będzie walki "gracz kontra gracz" to przeciw czemu mieliby się jednoczyć.

  Po prostu nie mogłem uwierzyć, że planują wcielić w życie jedną z moich fantazji dotyczących rozgrywki. ;P
  10 kwi - 19:46

  Niemamniasz
  Hej! To może być ciekawe - gracze przeciwko komputerowi. Oby tylko nie zrobili z tego jakiegoś beznadziejnego "trybu kooperacji", tylko coś porządniejszego.
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt