Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Twórcy Might and Magic: Heroes Online opublikowali artykuł na temat silnika i wymagań nadchodzącej gry. Przypomnijmy: Heroes Online będzie grą typu "Free2Play", czyli będzie w nią można zagrać za darmo (aczkolwiek przyjdzie nam zapewne zapłacić za wszelkiego rodzaju usługi "premium"). Do gry wystarczy przeglądarka internetowa z zainstalowaną najnowszą wersją Flasha (11). Twórcy zdradzili, że grafika gry będzie mieszaniną 2D i 3D. W trójwymiarze mają być wszelkie jednostki i bohaterowie, a mapa i jej obiekty mają być głównie dwuwymiarowymi teksturami. M.in. dzięki temu wymagania gry nie są wygórowane:
procesorRAMKarta graficzna
Intel Pentium IV 3.00 GHz
lub
AMD Athlon 64 3000+ 1.8 GHz
1 GB128Mb RAM i DirectX 9
Twórcy uważają, że w grę będzie można zagrać nawet na tabletach (aczkolwiek może nie z pełną wydajnością).
Ukazał się też wywiad z jednym z nich - jest co prawda po angielsku, ale i tak nie radziłbym słuchać tego marketingowego bełkotu ("reakcja fanów była fenomenalna" - taa, jasne, wszystkich dwóch :P). Wypatrzyć można za to kilka scenek z rozgrywki:
Acid Dragon
Wasze komentarze (3)
15 mar - 16:29

Gravius
"Twórcy uważają, że w grę będzie można zagrać nawet na tabletach (...) Ukazał się też wywiad z jednym z nich" - Rozmowne te tablety :P
15 mar - 16:34

Acid Dragon
Taaa, wyszło trochę niezręcznie, ale gorzej brzmiało powtarzanie po raz kolejny słowa "twórca/y" ;).
15 mar - 16:57

AmiDaDeer
Istnieje takie ładne słowo: "autorzy". :P
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt