Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Heroes Online próbuje utrzymać tonący okręt na wodzie i jednocześnie po raz kolejny strzela armatą we własny kadłub. Podobnie było z premierą na Steamie, która okazała się kompletną klapą, zbierając najgorsze oceny dla gry marki Might & Magic w historii serwisu. Niedawno zaś z jednej strony udostępniono "klienta" gry, czyli tak naprawdę dedykowaną wersję przeglądarki internetowej, zoptymalizowanej dla HO. Z drugiej strony po raz kolejny już ograniczono support. Gracze, którzy nie płacili za pakiety pieczęci mają teraz wsparcie techniczne ograniczone wyłącznie do spraw związanych z płatnościami, bezpieczeństwem danych i zachowaniem użytkowników. Ograniczanie supportu może być kolejną oznaką wycofywania się z jakiegokolwiek rozwijania tytułu lub też - wraz z udostępnieniem "klienta" - ostatnią, desperacką próbą na pozyskanie płacących użytkowników. W każdym wypadku wątpię, aby miało to jakikolwiek pozytywny wpływ na grę, która od kilkunastu miesięcy sukcesywnie się pogrąża.
Acid Dragon
Wasze komentarze (16)
21 lut - 08:46

Alamar
Gwoli ścisłości - MMO: Star Wars: The Old Republic - stosuje podobną praktykę od początku przejścia na tryb F2P. Abonenci mają dostęp do supportu i forum, zaś osoby niepłacące subskrypcji, nawet jeśli kupują tamtejsze odpowiedniki pieczęci, nie mają nie tylko pomocy ze strony supportu, ale także brak dostępu do forum gry (mogą jedynie czytać posty, ale już nie pisać). Nawet jeśli wydajesz miesięcznie x$ na tę grę, to dopóki nie zostaniesz abonentem, EA/Bioware cię olewa.
22 lut - 14:44

PartyzantPL
Ja nadal tą grę lubię mimo że czasem mnie wkurza:)
22 lut - 15:03

Etharil
Aż przykro na to patrzeć.
22 lut - 20:52

Irhak
Jakbym miał być teraz odpowiedzialnym za tę grę to... albo bym ją skasował całkowicie, albo kazał przywrócić stan ograniczeń itp. z czasów sprzed pierwszego ograniczenia kiedy jeszcze grałem.
22 lut - 20:59

Nicolai
Śpieszmy się robić komnaty, gry tak szybko odchodzą...
22 lut - 22:24

Fandor
Pamiętam te czasy, Base Set I, piękne czasy tej gry, które już niestety nie powrócą, a szkoda.
22 lut - 22:24

Drwal
@Nicolai może być jak w Heroes Kingdoms.
22 lut - 22:41

JasiekkPL
Kurwa szkoda ;/ Dobrze spominam moje początki kampanii nekropolii która o dziwo była dobra. Jednak ciągła monotonia zniechęciła mnie do grania, i trochę przykro patrzeć jak marka się szmaci ;p
22 lut - 22:46

Douger
Nie ma to jak zarżnąć kurę, która mogła znosić złote jaja. Ale to nie taktyka UBI. Lepiej wypuścić kolejnego gniota, zgarnąć profity od gimbów z preorderów i powtarzać proces, aż do skutku.
23 lut - 00:47

Sobieski
@fandor510, Base set 1? Nie pomyliłeś czasem HO z DoC-em?
23 lut - 01:28

Kammer
@Drwal - Proszę nie porównywać HK, które jednak miało w sobie to coś nawet przed śmiercią, do tego czegoś, czym stało się HO. To nie ta liga.

@Sobieski - @fandor510 dobrze prawi, czasy BS1 były tak dobre, że nawet HO było wtedy lepsze. :P
23 lut - 12:29

Tiger
Widze zamiast naprawic bledy, ktore wystepuja od ponad roku jak nie lepiej to wprowadzaja kolejna rzecz, ktora nie poprawia jakosci gry, a wrecz przeciwnie zaprzecza ich zapewnieniom, pamietam jak dzis jak BB mowilo mi, ze nie bedzie klienta gry w zadnej formie, a tu hop Steam, hop jakis przegladarkoklient, ciekawe co nastepne bedzie. Gra wogole sie nie rozwija widze, troche smutne :/

Co do przywracania starszych wersji, to momentu otwarcia Open Bety bylo ok. Od otwarcia Open Bet w roznych regionach gra systematycznie zaczela spadac w dol w kazdej kwestii :/
23 lut - 13:32

Drwal
@Kammer
Miałem na myśli, że zamkną grę i będziemy musieli wydawać w pospiechu stronę, która posłuży tylko przez krótki czas.
23 lut - 13:33

PartyzantPL
Moim zdaniem wiele tej grze nie trzeba żeby znów funkcjonowała,ale ubi zamiast zająć się rozgrywką to jakieś porąbane wyszukiwarki tworzy
23 lut - 20:16

Fandor
Tak przyznaję się do błędu, wybaczcie, nie wiem skąd mi się wziął DoC tutaj.
24 lut - 00:08

Sobieski
Prawdopodobnie dlatego, że jedno i drugie zostało/zostanie zatopione przez blubajta.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt