Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Ledwo tydzień minął od premiery Might & Magic X, a Ubisoft już przechodzi do promowania następnej w kolejności gry z uniwersum M&M i właśnie opublikował nowy trailer dla Heroes Online:


Niedługo możemy się spodziewać wyczekiwanych zamkniętych beta-testów gry, gdyż już teraz takie testy odbywają się dla graczy z Niemiec. Jednocześnie cały czas trwają tzw. "techniczne testy", dostępne dla wybranych graczy z całego świata (prawdopodobnie najwcześniej zarejestrowanych na beta-testy).
Acid Dragon
Wasze komentarze (15)
31 sty - 21:12

WojtasCk
Już to pisałem, ale uważam, że właśnie tak jak ta gra powinna wyglądać Heroes 6. Mam nadzieję, że w tym kierunku pójdą projektując H7.
31 sty - 21:32

Wikist
To nie prawda, że klucz dostali ci którzy zarejestrowali się wcześniej. Wiem, bo pisałem już o tym na forum HO. Mogłeś zarejestrować się i już tydzień po tym mieć szczęście i dostać klucz albo tak jak ja czekać półtora roku na klucz i go nie dostać z powodu braku tego farta, heh niestety. Losowe :/
31 sty - 21:36

Wikist
A co do trailera, to wydaje mi się, że jest już długo w internecie. Pamiętam, że już go wcześniej oglądałem. Co prawda nie było on popularny, ale coś mi się bardzo kojarzy i nie chce mi się wierzyć, że to jakiś nowy trailer... hmmm mogę się mylić, ale na prawdę przypominam sobie bardzo dużo z tego co zostało tutaj przedstawione.
31 sty - 22:23
Wiwern
Te niektóre grafiki "kojarzą" mi się z H6. Nie oceniam zawartości i jakości produkcji, ale marketingowo wyrabiają sobie przez to markę mistrzów od skoku na kasę. Lekki niesmak...
1 lut - 00:28

Baloq
Podzielam zdanie mojego przedmówcy. Ubisoft jest mistrzem zasady "jak zarobić by się nie narobić". Sam trailer obfituje w grafiki z DoC'a czy H6, a z tych przebłysków gameplay'u też co nieco wydaje się znajome. Niemniej jednak M&M to M&M i cieszy mnie fakt, że to uniwersum jest jakkolwiek rozwijane i nie poprzestali tylko na kontynuowaniu "herosów", ale wrócili do RPG, a także zrobili dobrą karciankę, a teraz jeszcze coś strikte online. Czekam z zainteresowaniem.
2 lut - 14:19

Xernfaex
Jestem jednym z tych szczęśliwców mogących testować HO już od jakiegoś czasu. Gra naprawdę ma potencjał. Polecam.
6 lut - 18:20

Bluearga
Ja właśnie dziś dostałam do niej dostep, jej :D
6 lut - 19:28

Wikist
No to super, znaczy że znowu nie miałem szczęścia w losowaniu :/
6 lut - 21:20

Kammer
Też dostałem dziś dostęp ^^ Pora wypróbować Ashan w heksach.
6 lut - 23:32

voncur
jest gdzieś temat na forum?
Jak wam się gra?
Mi strasznie dziwnie, trochę jak kingsbounty...
8 lut - 17:45

Aayren
Dostałem wczoraj dostęp. Świetnie się gra, chociaż jeszcze jest to początek mojej przygody, dopiero udało się zajść na 7lvl. Ogólnie rzec trzeba że gra jest "smooth & friendly" - płynnie, ładnie, łatwo, logicznie niemal nie ma się do czego przyczepić, a jak już, to są to niewielkie niedogodności. Z ciekawością będę oczekiwał rozwoju tego projektu.
10 lut - 22:32

Galius887
Nie rozumiem dlaczego oceniacie grę po zaledwie kilku godzinach grania, ja wbiłem 25lvli nie widzę sensu dalszej gry. - taki mój subiektywny komentarz
10 lut - 23:04

Aayren
Jak inaczej ocenić pierwsze wrażenia niż po kilku godzinach grania? :p Szczerze powiedziawszy zaledwie kilka tytułów gier mógłbym ocenić w całej rozciągłości za udane, dlatego te pierwsze kilka h grania u mnie liczy. Zwłaszcza jeśli czerpię z nich przyjemność :p Jeśli dojdę do 25lvl to tylko jeśli będzie to fajne 25lvl i będę je mógł polecić innym :p
11 lut - 14:40

Galius887
Ja też na 7 lvl myślałem że gra jest super, niestety pierwsze wrażenia są często mylące.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might & Magic Heroes Online. Redakcja, kontakt